logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çizi Kraker Multipack 4x70 g

Ülker Çizi Kraker Multipack 4x70 gAdet Fiyatı : 38,00 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 364,80 TL
Birim Fiyat: 30,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çizi Kraker Multipack 4x70 g

Ülker Çizi Kraker Multipack

Günlük koşuşturmalar içerisinde atıştırmalık ürünleri sevenler açısından Ülker çizi kraker multipack mutlaka tadılması gereken lezzetler arasında gösterilir. Çıtır ve ağızda dağılan kraker dolgusu herkesin damak zevkine hitap eder. Aile toplantılarında beş çaylarının vazgeçilmezleri arasında gösterilir.

Taşınması son derece kolay olduğundan dolayı gün boyunca istenilen saatte tüketilir. Profesyonel şekilde ambalajlanan kraker açılmadığı sürece ilk günkü tazeliğini korur. Hafif ve tuzlu tadı ağızda güzel bir tat bırakır. Diğer atıştırmalıklara göre daha az kalorili olduğundan dolayı kilo açısından sorun oluşturmaz.

Gün içerisinde açlık hissinin azaltılmasına yardımcı olan ürünü internetten de sipariş vermek mümkündür. Bizim toptan market online sayfası sayesinde alınan tüm parçalar en hızlı ve pratik sürede adrese gönderilir. İnternet mağazamızda kraker bölümü sayesinde belirtilen ürüne ulaşmak mümkündür. Markete gitmeye vakti olmayanlar adına bu tür online yöntem her zaman daha avantajlıdır. Çizi kraker üzün süredir en sevilen atıştırmalıklar arasında gösterilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.