logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker 50 g 20'li

Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker 50 g 20'liPaket Fiyatı (20 Adet) : 147,00 TL
Birim Fiyat: 7,35 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker 50 g 20'li

Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker

Evde, okulda, arabada, piknikte kısacası istediğiniz her yerde tüketebileceğiniz Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bir atıştırmalık olmayı başardı. Ürün gevrek yapısı ve çıtır lezzetiyle baharatın vazgeçilmez tadını birleştiriyor.

Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker her 100 gramında 57,1 gr karbonhidrat, 7,9 gr protein, 21,9 gr yağ, 3,4 gr lif, 7,6 gr şeker ve 2,7 gr tuz içeriyor. Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor.

Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker her biri olan toplam paket şeklinde tüketime sunuluyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının kraker kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Lezzet tedarikçiniz olan Bizim Toptan internet mağazasında denemek isteyebileceğiniz çok sayıda atıştırmalık mevcut, mutlaka inceleyin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.