logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Susamlı Çubuk Kraker 56 g 17'li

Eti Susamlı Çubuk Kraker 56 g 17'liPaket Fiyatı (17 Adet) : 134,30 TL
Birim Fiyat: 7,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Susamlı Çubuk Kraker 56 g 17'li

Eti Susamlı Çubuk

 

Kraker tutkunlarına çeşitli aromalara ve de baharatlara sahip olan çubuklar eşlik etmekte. Çubuk formatına sahip olan krakerler geçmişten bu yana talep görüyor. Özellikle de susamlı olanların herkesin beğenisini topluyor. Mesela bunlar arasında Eti susamlı çubuk tercih halinde.

 Adından da anlaşıldığı gibi susamlı bir yapıya sahiptir. Böylece susamın o sade tadını hissetmeniz mümkün olacaktır. Üstelik karnı acıkanların da tercihi halinde. Susamdan kaynaklı olarak tokluk hissi yaratıyor. Bundan dolayı her evde bulundurulan atıştırmalıklar arasında.

 Eti susamlı çubuk sadece yetişkinlerin değil çocukların da tercihi halinde. Lezzetinden dolayı her yaşa hitap ediyor. Üstelik avantajlı paketi ile daha fazla krakere yer verilmiştir. Önceden de belirttiğimiz üzereolarak paketinden sergilenmekte.

 Eski paketlere nazaran çubuk gramajı artış göstermiştir. Bu durum lezzete doymanızı mümkün kılacaktır. Susamlı çubuklar çay saatlerinin de vazgeçilmezi halinde. Özellikle de tatlı - tuzlu dengesini ayarlamak isteyenler çubuk kraker tercihinde bulunabilir. Misafirleri memnun edecek olan atıştırmalıklar arasındadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.