logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker 80 g 17'li

Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker 80 g 17'liKoli Fiyatı (17 Adet) : 164,05 TL
Birim Fiyat: 9,65 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker 80 g 17'li

Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker  

Peynir sevenlerin tercihi olan aynı zaman da tazeliği koruyan değişmez lezzet, Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker . aileniz ile ya da arkadaşlarınızla birlikte samimi sohbetler ederken anın tadını dilediğiniz gibi keyifli çıkarırken en lezzetli sohbetler yine Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker ile yapılmaktadır.

Yolculuklarınız da, açlık hissi oluştuğunda hemen yanınız da bulunan Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker, açlığınızı yatıştırırken aynı zaman da yolculuğunuz keyifli ve bir o kadar da rahat geçmesini sağlayacaktır.

Keyifli bir günün sonun da kendinizi mutlu etmeniz de en büyük etken tabi ki başrolde olan Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker ile sonlanacaktır. Çalışma masanız da ya da mutfak tezgâhların da kısa süre de biterken yenisi almak için acele edeceğiniz bir tattır. En güzel anların, en kıtır lezzetidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.