logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Balık Kraker 40 g 16'lı

Eti Balık Kraker 40 g 16'lıKoli Fiyatı (16 Adet) : 73,60 TL
Birim Fiyat: 4,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Balık Kraker 40 g 16'lı

Eti Balık Kraker

Eti kalitesinin yıllardır eskimeyen lezzeti olan balık kraker enfes lezzeti ile eğlendirmeye devam ediyor. Eti Balık Kraker Gr paketinde hem daha fazla hem daha ekonomik.

Gelenekleşmiş Eti lezzetlerinden biri olan balık kraker Eti ailesinin en sevilen krakerlerinden bir tanesidir. Neşeli balık şekli ile en lezzetli atıştırmalık olan Eti Balık Kraker ile günün her anında hem neşelenin, hem açlığınızı yatıştırın.

Hem çocuklar hem büyükler tarafından çok sevilen Eti Balık Kraker ile en lezzetli kraker deneyimini yaşayarak keyifle vakit geçirin. Yediden yetmiş herkesin bayıldığı Eti Balık Kraker ile hayatınıza renk katın.

En eğlenceli anlarda her zaman yanınızda olan Eti Balık Kraker özelikle çocuklar tarafından eğlenceli balık şekli sayesinde çok sevilmektedir. Büyükler tarafından da çok sevilen bir lezzet olan Eti Balık Kraker ile çocukluk anılarınızı tekrar yaşayın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.