logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Crax Acılı Çubuk Kraker 50 g 20'li

Eti Crax Acılı Çubuk Kraker 50 g 20'liPaket Fiyatı (20 Adet) : 147,00 TL
Birim Fiyat: 7,35 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Crax Acılı Çubuk Kraker 50 g 20'li

Eti Crax Acılı Çubuk Kraker

Eti Crax Acılı Çubuk Kraker , acı sevenlerin lezzetidir. Hem çocuklarınız için hem de sizin için muhteşem bir lezzet. Kıtır kıtır Eti Crax Acılı Çubuk Kraker eğlenceli bir tat olarak en sevdiğiniz atıştırmalıktır.

Alışkanlık olan ve bildiğimiz bir tat olan kraker, şimdiler de acılı ve baharatını yoğun hissedeceğiniz bir lezzet. Eti Crax Acılı Çubuk Kraker , gün içerisinde ki açlığınızı giderebileceğiniz, yanı başınız da bulunan bir atıştırmalıktır.

Acı sevenlerin tercihi olurken, içerisinde ki yoğun baharat kokusu ile bu zevk bambaşka bir hale dönüşecektir. Evde vakit geçirdiğiniz günler de en büyük keyfiniz olacaktır. Ağız da dağılan baharat tadıyla birlikte mutfak dolaplarınız da, atıştırmalıklarınızın yanında yerini şimdiden almaya hazır. Size de bu keyfin tadını çıkarmak kalır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.