logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Crax Çubuk Kraker 85 g 12'li

Eti Crax Çubuk Kraker 85 g 12'liKoli Fiyatı (12 Adet) : 82,80 TL
Birim Fiyat: 6,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Crax Çubuk Kraker 85 g 12'li

Eti Crax Çubuk Kraker

Eti Crax Çubuk Kraker , dilediğiniz yerde atıştırmalığınızdır. Çocuklarınıza sürpriz olacak harika bir lezzettir. Keyifli sohbetler içeresindeyken arkadaşlarınıza ikram ederken anın keyfini daha da artırabilirsin.

Değişmeyen ve bilinen lezzet tatil yolculuklarınız da ya da gezileriniz de yanınızda her zaman bulunacaktır. Pratik ve kolay tadımı ile de işleriniz de, yoğun çalışmalarınız da atıştırmalığınız olacaktır. İster tek başına isterseniz de çay eşliğinde keyfini çıkabilirsiniz. Açlık yaşadığınız zaman sizin yanınız da bulunan ve açığınızı yatıştıran, Eti Crax Çubuk Kraker . tercihiniz olarak yer edinecektir.

Kıtır kıtır lezzet ile birlikte, eğlenceyi bir araya getirirken Eti Crax Çubuk Kraker, keyfinize keyif katacaktır. Klasikleşen ve adeta damaklarda ki lezzetini korumaktadır. Herhangi bir iş ile meşgulken kaç tane yediğinizi unutup aynı zaman da paket paket bitirdiğinize de şahit olacaksınızdır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.