logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Balık Kraker 85 g 14'lü

Eti Balık Kraker 85 g 14'lüKoli Fiyatı (14 Adet) : 119,98 TL
Birim Fiyat: 8,57 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Balık Kraker 85 g 14'lü

Eti Balık Kraker, çıtır çıtır yapısı, lezzeti ve doyurucu özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Bu ürünü tüketerek damak zevkinizi oldukça çeşitlendirebilir, bu anlamda katkılar sağlayabilirsiniz. Ayrıca balık kraker ürününde dikkat etmeniz gereken faktörlerden birisi ürünün son kullanım tarihine bakmak olacaktır. Bununla birlikte çıtır çıtır yapısıyla dikkat çeken ürünü tüketerek, atıştırmalık açısından uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Eti markası, üretmiş olduğu ürünlerin tamamında gelişmiş gıda teknolojisi kullanmaktadır. Bu sayede ürünler tamamen hijyenik koşullarda sizlere ulaşmaktadır diyebiliriz.
Eti Balık Kraker, çocukların seveceği şekilde ve onların damak lezzetine uygun bir şekilde özel olarak hazırlanmıştır. Bu ürün ile birlikte çocuğunuza lezzetli atıştırmalık keyfi yaşatabilirsiniz. Söz konusu ürünü tüketerek bir takım lezzet anlamında faydalar oluşturabilirsiniz. Eğlenceli tasarımı sayesinde çocuklarınız bu ürünü tüketmekten dolayı mutlu olacak. Onları sevindirmek adına ürünü satın alabilir, sonrasında tüketerek mutluluğunuzu katlayabilirsiniz. Siz de ilgili ürünü sitemiz üzerinde arayarak ve sonrasında inceleyerek bir tercihte bulunabilir, daha sonra satın alarak afiyetle tüketmeye başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.