logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kekstra Jölebol Çilekli Kek 40 g 24'lü

Ülker Kekstra Jölebol Çilekli Kek 40 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kekstra Jölebol Çilekli Kek 40 g 24'lü

Ülker Kekstra Çilekli

Ülker kekstra çilekli, atıştırmalık seven ve yeni lezzetler denemek isteyenler açısından doğru tercihlerden bir tanesidir. Yumuşak ve kabarık kekinin ortasında çilek jölesi olan ürün, beş çaylarının vazgeçilmezleri arasındadır. ’lık küçük ambalajlarda olması nedeniyle her yere taşınması daha da kolaylaşır.

Sağlık açısından zararlı olmayan malzemelerden üretilen kek, hafif bir lezzet araştırmasında olanları mutlu eder. Herkesin damak zevkine uygun bir şekilde hazırlanan ürün, tatlı krizlerinde sevilen seçeneklerden biridir. Esnek ve yumuşak keki, özel ambalajı sayesinde uzun süre tazeliğini korur. Çilek jölesi ise akışkan olmasının yanı sıra aromatik bir tada sahip.

Satın almak isteyenler adına Bizim toptan market internet mağazası son derece avantajlıdır. Belirtilen kek ve diğer sipariş seçenekleri, satın alınması durumunda pratik bir şekilde adrese teslim edilir. Online mağazamız markete gitmek istemeyenler açısından yararlıdır. Kekstra çilekli gençler ve çocuklar tarafından da çok fazla seviliyor. Açık hissinin giderilmesine yardımcı olan kek, jölesi, tadı ve kekinin aroması sayesinde gün içerisinde lezzetli bir deneyim fırsatı sunuyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.