logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Olala Sufle Frambuazlı Kek 70 g 12'li

Ülker Olala Sufle Frambuazlı Kek 70 g 12'liKoli Fiyatı (12 Adet) : 201,60 TL
Birim Fiyat: 16,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Olala Sufle Frambuazlı Kek 70 g 12'li

Ülker Olala Suffle Frambuazlı

Kim istemez ki damağını şöyle frambuazın harika tadıyla şenlendirmeyi? Bunun için yapılacak en güzel seçimlerden biri de şüphesiz frambuazlı suffle denemek olacak.

Yemeklerden sonra, tatlı krizlerinizde, arkadaşlarınızla ve ailenizle sohbetlerinizde karşı koyamayacağınız nefis bir tat olan suffle, frambuazla da birleşti mi tadına doyum olmuyor. Çay saatlerine, dumanı tüten güzel bir kahvenin yanında, süt ile meyve sularıyla yani her türlü içecekle oldukça uyumlu bir lezzet.

Pastalarda, keklerde de sıkça kullanılan frambuaz aroması, sufflenin harika çikolata dolgusuyla buluşunca ortaya muhteşem bir ikili çıkıyor. Böylece tüketiciler bir anda iki güzel lezzete ulaşarak bu ikiliye eşlik ediyorlar.

Ahududu olarak da bilinen kıpkırmızı meyve frambuaz, gül bitkileri ailesinin bir parçası. Jelibona benzer görünümü ile ağız sulandıran şifalı bir meyve. Pek çok tarife fazlasıyla yakıştığı gibi sufflede de oldukça sık kullanılıyor.

Ülker Olala Suffle Frambuazlı ile hem siz hem de sevdikleriniz tatlıya doysun.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.