logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Dankek Çay Saati Kakaolu 200 g

Ülker Dankek Çay Saati Kakaolu 200 g


Adet Fiyatı : 14,00 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 67,20 TL
Birim Fiyat: 11,20 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dankek Çay Saati Kakaolu 200 g

Ülker Dankek Kakaolu Baton Kek

Islak ve yumuşak keki sayesinde Ülker dankek herkesin damak tadına hitap ediyor. Uzun süredir popülerliğini koruyan ve beş çaylarının vazgeçilmezi haline gelen Ülker dankek kakaolu baton kek ambalajı sayesinde tazeliğini korur. Kakao aroması sayesinde damakta bir lezzet şöleni oluşturulmasına katkı sağlar.

Kahvaltı ya da gün içerisinde de çok fazla tercih edilebilen baton kek, sade olmasına rağmen eşsiz bir lezzete sahiptir. Klasik lezzetlerden vazgeçemeyenler için sıklıkla talep görür. Keki her zaman yumuşak ve ıslaklığını koruduğu içi oldukça hafiftir. Farklı damak zevklerine sahip insanları bir arada toplayan baton kek, uzun süre konuşulacak lezzetler arasındadır.

Bizim toptan market online sitesinden sipariş verilen, en hızlı şekilde adresinize teslim edelim. Kek ya da atıştırmalıklar kategorisinde yer alan ürünün sloganı ise “lezzeti çok, zahmeti yok” şeklinde belirlenmiştir. Aniden gelen misafirler için son derece zahmetsiz ve özel bir tat olarak karşımıza çıkar. Kolay dilimlendiği ya da servis edildiği için talep görür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.