logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Dankek Pöti Hindistan Cevizli 35 g 24'lü

Ülker Dankek Pöti Hindistan Cevizli 35 g 24'lü


Sepette 95.90 TL

Koli Fiyatı (24 Adet) : 105,60 TL
Birim Fiyat: 4,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dankek Pöti Hindistan Cevizli 35 g 24'lü

Ülker Dankek Pöti Hindistan Cevizli

En sevilen atıştırmalıklar arasında gösterilen Ülker dankek pöti Hindistan cevizli beş çaylarının vazgeçilmezlerinden biridir. Ağızda dağılan yumuşak kekinin yanı sıra Hindistan cevizli olması, farklı bir aromanın oluşturulmasına katkı sağlar. Yumuşak keki içerisindeki çikolata parçaları, daha yoğun bir lezzet araştırmasında olanlar açısından avantajlıdır.

Dankek pöti .’lık paketler halinde hazırlanır ve bu sayede taşınması daha da kolaydır. Ambalajı sayesinde ilk günkü tazeliğini korur ve bozulmaz. Gün içerisinde ya da tatlı krizi geldiğinde tercih edilebilecek ürünlerden bir tanesidir. Keki yumuşak ve hafif olması nedeniyle herkesin damak zevkine uygundur.

Belirtilen ürünü ve farklı atıştırmalıkları satın almak isteyenler açısından Bizim toptan market online sitesi oldukça pratiktir. Kek ya da bisküvi kategorisinde yer alan pöti sipariş verildiğinde adrese teslim edilir. Zamandan tasarruf etmek isteyenler açısından belirtilen ürün yararlıdır. Hindistan cevizi aroması, kakaolu dolgusu ve keki sayesinde deneyenlerin damak tatlarına hitap ediyor. Gençler ve çocuklar tarafından da sevilen atıştırmalıklardan bir tanesi.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.