logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Dankek Çay Saati Mozaik 200 g

Ülker Dankek Çay Saati Mozaik 200 gAdet Fiyatı : 24,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 120,00 TL
Birim Fiyat: 20,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dankek Çay Saati Mozaik 200 g

Ülker Dankek Çay Saati Mozaik Baton Kek

Yumuşacık kıvamı ve mozaik deseniyle gönülleri fetheden Ülker Dankek çay saati mozaik baton kek korunaklı ambalajında satışa sunuluyor. Çay saatini, kek ile taçlandırmak isteyenlerin vazgeçemediği tatlardan biri olan mozaik kek, kakao tadıyla da çocukların sevdiği lezzetler arasında bulunmaktadır.

Üzerinde bulunan çizgiler sayesinde daha düzgün kesim sağlanan baton kek, ekonomik boyuyla da ev hanımlarının özellikle elinin altında bulundurduğu ürünlerden biri. En kaliteli kakao ürünüyle harmanlanan kek, çocuklarınıza gönül rahatlığıyla verebileceğiniz bir üründür.

Sadece çay saatlerinde değil, isterseniz kahvaltıda bile rahatlıkla tüketebileceğiniz Ülker dankek çay saati mozaik baton kek, ağızlarda bıraktığı lezzeti sayesinde ev hanımlarının vazgeçilmez çay saati ürünlerinden biridir.

Kek yapmaya vakti olmayan ya da aniden bastıran misafire, çayın yanında zahmetsizce sunabileceğiniz, tadıyla gönülleri fethedebileceğiniz baton kek ürünü, kolay dilimlenebilir formu, enfes mozaik görüntüsü ve tadıyla, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bir üründür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.