logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Dankek 8Kek Çikolata Çilek 55 g 24'lü

Ülker Dankek 8Kek Çikolata Çilek 55 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 153,60 TL
Birim Fiyat: 6,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dankek 8Kek Çikolata Çilek 55 g 24'lü

Ülker Dankek 8 Kek Çikolata Çilek

Ambalajı ve gramajı büyüyen Ülker dankek 8 kek çikolata çilek herkesin damak zevkine uygun bir lezzete sahiptir. Yumuşak ve ıslak bir keke sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda farklı aromaları sayesinde ağızda güzel bir tat bırakır. Çilek sevenler açısından çikolatalı alternatifi atıştırmalık olarak denenebilecek seçenekler arasında.

8 şekline sahip, bir kısmı sade diğer bölümü ise kakaolu olan kek, şuana kadarki benzerleri arasında farklı bir görünüme sahiptir. İç kısımlarında çikolata ve çilek aromaları bulunur ve değişik bir lezzet şöleni yaratır. Paketlemesi ve kaliteli ambalajı sayesinde uzun süre havayla temas etmediğinden dolayı ilk günkü görüntüsünü korur.

’lık paketlerde satışa sunulan kek, gün içerisinde ya da beş çaylarında tercih edilebilecek alternatifler arasındadır. Bizim Toptan market internet mağazası sayesinde sipariş vermek pratik hale gelir. Kek ve atıştırmalıklar bölümünden ürünü satın almak mümkündür. Siz mağazamızdan sipariş verin, biz kapınıza kadar teslim edelim ve bu güzel lezzetin tadını çıkarın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.