logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Halk Muffin Kek Mozaik 35 g 40'lı

Halk Muffin Kek Mozaik 35 g 40'lıKoli Fiyatı (40 Adet) : 120,00 TL
Birim Fiyat: 3,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Halk Muffin Kek Mozaik 35 g 40'lı


Halk muffin kek mozaik ile sizde pratik ve harika bir kek keyfinin lezzetine varabilirsiniz. Evde kek yapmaktansa ister misafirlerinizle ister aileniz ya da sevdiklerinizle paylaşın, bu muffin kek sizi ayrı bir dünyaya taşıyacak!
Keki açtıktan sonra ya da açmadan saklama sırlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Kek açıldıktan sonra normal bir kap veya tepsi yerine kapaklı özel bir kek kabına koyabilir ve başka bir müdahaleye gerek kalmadan en az 4 gün saklayabilirsiniz.
Kekleri sobanın yanında veya doğrudan güneş ışığı alan özel kek kaplarına koymayın. Keki serin ve loş bir yerde saklayın.
İstenirse, kek yapışkan kağıda veya folyoya sarılabilir ve normal, ısıya karşı korumalı, hava geçirmez bir saklama kabında saklanabilir.
Halk muffin kek mozaik gıdanızı uzun süre saklamak isterseniz dondurucuda veya derin dondurucuda saklayabilirsiniz. Ayrıca, tamamen folyoya sarılabilir veya buzdolabında saklanmak üzere dayanıklı bir saklama kabına veya buzdolabı çantasına yerleştirilebilir. Kekleriniz bu şekilde çok daha taze ve lezzetli olacaktır. Açmayı tercih etmezseniz, kekiniz zaten taze kalır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.