logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Dankek 8Kek Çikolata Muz 55 g 24'lü

Ülker Dankek 8Kek Çikolata Muz 55 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 144,00 TL
Birim Fiyat: 6,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dankek 8Kek Çikolata Muz 55 g 24'lü

Ülker Dankek 8kek Çikolata Muz

Görünümüyle beğeni toplayan, dikkat çekici ve aynı zamanda lezzetli Ülker dankek 8kek çikolata muz atıştırmalıklar söz konusu olduğunda en çok talep gören ürünlerden bir tanesidir. Sade ve kakaolu olarak hazırlanan 8 şeklindeki kek kısmı dışında içerisinde çikolata aroması vardır. Muz severler adına doğru tercihlerden bir tanesidir.

Kekin ambalajları.’lık olmak ile birlikte açlık hissinin giderilmesine destek verir. Gün içerisinde, aile toplantılarında ya da beş çayında tatlı krizi geldiğinde en lezzetli aromalardan bir tanesi olan kek, özel olarak paketlenmiştir. Bu sayede uzun süre tazeliğini korur ve herhangi bir sorun yaşanmaz.

Çikolata ve muz aromaları akışkan olduğundan dolayı damakta bir lezzet şöleni yaratılmasına katkı sağlar. Belirtilen keki ve diğer atıştırmalıkları sipariş vermek adına Bizim Toptan internet mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz tüm ürünler, en kısa ve hızlı şekilde adresinize teslim edilir. Kapıya kadar teslimat olduğundan dolayı sipariş vermek oldukça pratik ve aynı zamanda basittir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.