logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Popkek Muzlu 60 g 24'lü

Eti Popkek Muzlu 60 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 176,40 TL
Birim Fiyat: 7,35 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Popkek Muzlu 60 g 24'lü

Eti Popkek Muzlu

Eti popkek muzlu uzun süredir popüler olan lezzetler arasında yer almasının yanı sıra, klasikleşen bir üründür. Muz aroması ve yumuşak keki sayesinde ağızda dağılan bir tat bırakır. ’lık ambalajlarda satışa sunulan ürün, uzun süre paketi açılmadığında ilk günkü tazeliğini korur.

Mini versiyonlu atıştırmalıkları sevenler için Popkek, mutlaka tercih edilmesi gereken lezzetlerden biridir. Gün içerisinde, beş çaylarında ya da aile toplantılarında pratik bir sunuma sahip olan kek, açlık hissinin giderilmesine yardımcı olur. Akışkan muz aroması, kekin lezzetinin artmasını destekler.

Arkadaşlarla olan görüşmelerde ya da misafirlere ikram edilebilecek lezzetler arasında gösterilen kek, şuan için hala talep gören lezzetlerden biridir. Sipariş verme aşamasında ise Bizim toptan market internet mağazası kolaylık sağlar. İstediğiniz ürünü seçin, en kısa sürede biz evinize getirelim. Kek veya atıştırmalık kategorisinde yer alan Popkek, damak zevkine güvenenler açısından farklı bir lezzet olarak bilinir. Keki yumuşak olmasının yanı sıra son derece taze ve sütlü bir aromaya sahiptir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.