logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Olala Sufle Kek 70 g 12'li

Ülker Olala Sufle Kek 70 g 12'liKoli Fiyatı (12 Adet) : 187,20 TL
Birim Fiyat: 15,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Olala Sufle Kek 70 g 12'li

Ülker O Lala Sufle Kek

Yoğun kakao tadı ve ıslak keki sayesinde Ülker o lala sufle kek, çok fazla tercih edilen lezzetler arasındadır. Tatlı krizlerinde ya da atıştırmalık olarak talep gören kek, uzun süre ilk günkü tazeliğini korur. Profesyonel bir şekilde paketlenen sufle kek, değişik tatlar araştırmasında olanların tercih edebilecekleri ürünler arasındadır.

Özel bir sufle kabıyla sunulan kek, isteğe bağlı olarak micro dalga ya da fırında ısıtılmaya uygundur. Bu sayede daha akışkan ve lezzetli bir aroma yaratmak mümkündür. Çantaya at çık mini versiyonu sayesinde her anınıza eşlik eder.

Bizim toptan market online sayfası üzerinden satın almak mümkündür. Kek ya da atıştırmalıklar kategorisinde bulunan ürün, en hızlı ve pratik şekilde adrese teslim edilir. Pratik ve aynı zamanda lezzetli atıştırmalıkları sevenler açısından belirtilen ürün faydalıdır. Gün içerisinde kendini mutlu etmek ya da açık hissini azaltmak isteyenler tarafından çok fazla talep görür. Akışkan kıvamlı keki sayesinde Ülker sufle, size farklı bir deneyim fırsatı sunuyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.