logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Dankek Çay Saati Meyveli 200 g

Ülker Dankek Çay Saati Meyveli 200 g


Adet Fiyatı : 14,00 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 67,20 TL
Birim Fiyat: 11,20 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dankek Çay Saati Meyveli 200 g

Ülker Dankek Çay Saati Meyveli Baton Kek

Ağızda dağılan ideal orandaki kıvamı ve yumuşaklığı ile kek sevenlerin favorisi olmayı başarmış Ülker Dankek Çay Saati Meyveli Baton Kek meyveli kek sevenlerin de öncelikli seçimi olabiliyor. Ürün meyve parçaları içeriyor. Bu sayede farklı lezzetleri aynı anda yaşamanızı da sağlıyor.

Ülker Dankek Çay Saati Meyveli Baton Kek konuklarınıza da ikram edebileceğiniz bir lezzet. Ayrıca farklı sos çeşitleri ile süsleyerek kendi damak tadınıza uygun bir lezzete dönüşmesini de sağlayabilirsiniz. Çay keyfinizi taçlandıracak ürünü çocuklar da severek tüketiyor.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Günün herhangi bir saatinde tüketebileceğiniz bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının baton kek kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Böylece ürün kısa sürede adresinize ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.