logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Topkek Kakaolu Fındıklı 35 g 24'lü

Eti Topkek Kakaolu Fındıklı 35 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 142,80 TL
Birim Fiyat: 5,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Topkek Kakaolu Fındıklı 35 g 24'lü

Eti Topkek Kakaolu Fındıkl

Kakaolu ve fındıklı bir aromaya sahip olması nedeniyle çok fazla tercih edilen Eti topkek kakaolu fındıklı en sevilen atıştırmalıklar arasında gösterilir. Yoğun kıvamlı keki ve eşsiz tadı sayesinde beş çaylarının vazgeçilmezleri arasında gösterilir. Yumuşak dokulu olması nedeniyle herkesin damak zevkine hitap eder.

’lık paketler halinde satılan topkek, çantada taşımak için mini boyutlara sahiptir. Gün içerisinde tatlı krizi geldiğinde ya da açlık hissi olduğunda denemek faydalıdır. Ağır bir tadı olmaması nedeniyle gençler ve çocuklar tarafından da tercih edilir. Sipariş verilmesi durumunda bir koli içerisinde 24 adet vardır.

Bizim market toptan internet sitesi sayesinde satın alma işlemleri kısa sürer. Belirtilen ürün ve istenen diğer tüm atıştırmalıklar, kısa sürede adrese teslim edilir. Online sayfamızdan alın herhangi bir sorun yaşanmadan kapınıza kadar gönderelim. Özel olarak paketlenen ambalajı sayesinde topkek uzun süre ilk günkü görünümünü korur ve bayatlamaz. Hava almadığından dolayı paketi açılmadığı sürece sağlık açısından sorun oluşturmaz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.