logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kekstra Jölebol Portakall Kek 40 g 24'lü

Ülker Kekstra Jölebol Portakall Kek 40 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kekstra Jölebol Portakall Kek 40 g 24'lü

Ülker Kekstra Portakallı

Portakallı jölesi sayesinde eşsiz bir lezzete sahip kekstra, ara öğünlerin vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesidir. Genç ya da yaşlı fark etmeksizin herkesin damak zevkine uygun olan Ülker kekstra portakallı, yumuşak tadı sayesinde açlık hissini giderir. Aynı zamanda anlık gelen açlık hissinde de son derece sağlıklı bir atıştırmalıktır.

Yumuşak kekinin ortasında, portakal özlerinden üretilen bir jöle bulunur. Beş çaylarında ya da gün içerisinde lezzet şöleni oluşturan ürünler arasında gösterilir. Ambalajı 40 gr. olmasının yanı sıra profesyonel bir şekilde paketlenmiştir. Bu sayede ilk günkü görüntüsünü korur ve her zaman taze kalır.

Portakallı keki ve diğer çeşitlerini sipariş vermek adına Bizim Toptan Market online mağazasını ziyaret etmeniz yeterlidir. Kek bölümünden yaptığınız tüm siparişleri, en kısa sürede kapınıza teslim edelim. Markete gidip alışveriş yapmayı sevmeyenler açısından internet mağazamız son derece avantajlıdır. Meyveli ve aromatik bir tadı olan kekstra en çok sevilen atıştırmalıklardan biri olarak karşımıza çıkar. Tadı ise son derece hafif ve aynı zamanda yumuşaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.