logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Dankek Lokmalık Üzümlü 160 g
  • resm Ülker Dankek Lokmalık Üzümlü 160 g

Ülker Dankek Lokmalık Üzümlü 160 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dankek Lokmalık Üzümlü 160 g

Ülker Dankek Lokmalık Üzümlü

Farklı aromaları sevenler açısından Ülker dankek lokmalık üzümlü mutlaka tercih edilmesi gereken lezzetlerden bir tanesidir. Yumuşak ve dolgusu keki dışında, üzüm parçaları sayesinde son derece dikkat çekici bir lezzettir. Pratik ve korumalı paketlerle satışa sunulan lokmalık, gün içerisinde atıştırmalık araştırmasında olanlar tarafından beğeni topluyor.

Paket içerisinde yaklaşık olaraküzümlü kek bulunuyor. Beş çaylarında ya da kahvaltılarda tercih edilen lokmalık, uzun süredir popülerliğini koruyan seçenekler arasındadır. Misafirlere servisi kolay ve pratik olan kek, üzüm aromasıyla çok fazla talep görür.

Bizim toptan market online sitesinden satın alın, istediğiniz miktarı en kısa sürede adrese teslim edelim. Taşınması kolay olan kek, tazeliğini korur ve farklı bir aromaya sahiptir. Üzüm severler için sipariş verilmesi gereken alternatifler arasındadır. Dolgulu yapısı açlık hissini alır ve güzel bir tat bırakır. Lokmalık küçük parçalardaki kek, değişik aromaları denemek isteyenler açısından avantajlıdır. Farklı kek seçenekleri dışında lokmalık üzümlüyü de online sayfamız üzerinden temin edebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.