logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Muti Mısır 2,5 kg

Muti Mısır 2,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Muti Mısır 2,5 kg

Muti Mısır 2,5 Kg

Muti mısır ile ayıklanmış ve yıkama işleminden geçirilmiiş muhteşem mısır tanelerine erişeceksiniz. Bu lezxzetli ürümnler sizin içiin muhteşem verimliliğin en temel noktalarından biri olacaktır. Muti hazır sebze ve meyve konusuhnda piyasanın en özenli firmaları arasında bulunuyor. Altın renkli muhteşem lezzete sahip olan mısırların özenle yetiştirilip, toplanması ve ayıklanması Muti markası tarafından eksiksiz tamamlanıyor!

Salatalarda, yemeklerde ya da atıştırmalık olarak mısıra sıklıkla yer veriyorsanız Muti markasını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Besleyici değerlerin oldukça yüksek olması genel ürün verimliliğini de en yüksek dereceye çıkarmaya devam etmektedir.

Dondurulmuş şekilde sunulan bu ürün içerisinden ne kadar ihtiiyacınız varsa o kadarını alarak çözdürmelisiiiniz. Geri kalanını da direkt olarak buzdolabına koymayı unutmamalısınız. Bu şekilde sağlık koşullarında herhangi bir aksaklık olmadan uzun bir süre dondurucunuzda ürünü muhafaza edebiilirsiniz.

Mısır ürün içeriğine bakıldığı zaman elde edilecek olan temel verimliliğin maksimum dereceye çıkaracak bir kalite denetiminden geçöirildiği de görülüyor. Denetimlerden onay almayan ve belirlii bir kalite standardını yakalamayan ürünler asla kullanıma sunulmayacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.