logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Tek Sargılı Küp Şeker 5 kg

Besler Tek Sargılı Küp Şeker 5 kgAdet Fiyatı : 233,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Tek Sargılı Küp Şeker 5 kg

Besler Tek Sargılı Küp Şeker 5 Kg

Her biri tek tek sarılmış olan ve hijyenik bir şekilde üretilen Besler Tek Sargılı Küp Şeker hem evlerde hem de işyerlerinde kullanıma uygun bir üründür. El değmeden sarıldığı için hijyen bakımından da beklentileri karşılar.

Besler Tek Sargılı Küp Şeker lezzet bakımından ideal tat oranına sahip. Bu sayede ekstra şeker kullanımının da önüne geçebiliyor. Ürün çay ya da kahveye eklendiğinde içeceğin yüzeyinde yağ ve köpük katmanı oluşturmaz. Çay ve kahve gibi içeceklerin aromasını azaltmaz. Bu yönü ile sıklıkla tercih edilen bir küp şeker çeşidi oluyor.

Bizim Toptan internet mağazasının küp şeker kategorisi içerisinde yer alan ürün sadece tek tıkla kapınıza kadar geliyor. 5 kilogramlık paketinde kullanıma sunulan küp şeker çay keyfinizi de tatlandıracak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.