logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Dökme Küp Şeker 5 kg

Besler Dökme Küp Şeker 5 kg


Adet Fiyatı : 133,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Dökme Küp Şeker 5 kg

Besler Dökme Küp Şeker 5 Kg

Evinizin ya da işyerinizin tatlandırıcı ihtiyacını ekonomik bir şekilde karşılamanızı sağlayan Besler Dökme Küp Şeker çay ve kahve keyfinizi tatlandırmaya hazır. Kaliteli ve güvenilir bir küp şeker çeşidi olan ürün sıcak içeceklere eklendiğinde kısa sürede çözünür. Bu sayede içeceği uzun süre karıştırmaya gerek kalmaz.

İdeal tat oranına sahip olan Besler Dökme Küp Şeker fazla tüketimi de önler. Sadece 1 adet dahi içeceğinizi yeteri kadar tatlandırmaya yetecektir.

Bizim Toptan mağazamızın küp şeker kategorisinde yer alan ürün bir paket halinde adresinize ulaştırılacak. Paket içerisinde toplam 5 kg küp şeker bulunuyor. Tüm içecek çeşitlerimize de göz atarak mutfağınızın ihtiyaçlarını en hızlı ve en ekonomik şekilde karşılayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.