logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Makarna Burgu 5 kg

Besler Mutfak Makarna Burgu 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Makarna Burgu 5 kg

Besler Mutfak Burgu 5 Kg

Bizim Toptan güvencesiyle üretilen Besler Mutfak Burgu makarna en kaliteli ve en leziz durum buğdayı çeşitleri kullanılarak hazırlanıyor. İdeal oranda pişirildiğinde hamurlaşmayan, renk kaybetmeyen ve diri görünümünü koruyan ürün birbirinden leziz makarna çeşitleri hazırlamanız için gayet ideal bir seçim olabilir.

Besler Mutfak Burgu çocukların da sevdiği bir lezzet. Makarna salatası hazırlarken de kullanabileceğiniz bu ürünü sebzeli ya da soslu olarak da hazırlayabilir ve ikram edebilirsiniz. Ayrıca damak tadınıza uygun yumuşaklıkta pişmesini de sağlayabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 5 kg ürün bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının makarna kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Bu sayede ürünün kapınıza kadar çok kısa bir sürede ulaşmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.