logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pendik Mısır Nişastası 25 kg

Pendik Mısır Nişastası 25 kgAdet Fiyatı : 452,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pendik Mısır Nişastası 25 kg

Pendik Mısır Nişastası

Pendik mısır nişastası tatlılarınıza, yemeklerinize lezzet veriyor! Mısır nişastası ince granüller içerdiğinden çok iyi biçimde besinlerin içine karışabilir ve topaklanma sorunu yaşatmaz. Topaklanmalar kaliteli olmayan nişasta ürünlerinde görülebilen bir problemdir. Ürünün formülü bunu önlemeye yönelik olarak hazırlanır.

Mısır nişastası, daha çok tatlılarda olmak üzere yemeklerde de kullanılan bir üründür. Mısır nişastası ayrı bir lezzet katıcıdır; bu ürünle yapılan yemekleri ve tatlıları seven kişilerin öncü besin maddelerinden biridir. Mısır nişastası doğal olarak üretilir; sofralarınıza gelir.

Sarı rengiyle çekici görünen bu nişasta aynı zamanda tat kadar renk de katar! Keklerde, baklava, kurabiye gibi tatlı yapımlarında damağınızda güzel bir lezzet bırakır! Mısır nişastası yalnızca yemek yapmak için değil kıvam koyulaştırmak için de kullanılır. Çorbalarda mısır nişastasını kullandığınızda kıvamı daha doyumlu hale getirebilirsiniz.

Mısır nişastasının kullanım alanı oldukça geniştir; bu ürünü temizlik yapmak, bazı kötü kokuları gidermek için de alabilirsiniz. Rengi, doğallığı ile lezzetli ve kıvamı yerinde yemekler için mısır nişastası evinizde her zaman bulunsun!

 

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.