logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Öncü Domates Salçası Pet 4,3 kg

Öncü Domates Salçası Pet 4,3 kg


Adet Fiyatı : 179,95 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 719,80 TL
Birim Fiyat: 179,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Öncü Domates Salçası Pet 4,3 kg

Öncü Domates Salçası 4300 Gr

Öncü ürettiği domates salçası ile muhteşem bir lezzet deneyimi sunuyor. Ürünlerin her biri hem güvenilirliği hem de sunmuş olduğu donanımlı yapı ile piyasanın lideri konumunda. Öncü salçalara Bizim Toptan aracılığı ile erişim sağlayarak elde edeceğiniz kazanımı artırabilirsiniz. Ürünlerin her biri hem piyasanın çok daha altında bir fiyata hem de daha kaliteli şekilde sunuluyor.

Özellikle kış aylarında domatesin lezzetli halini bulmanın çok zor olduğu ve fiyatların en üst seviyede olduğu dönemlerde salça mutfakta yardımınıza koşacak. Bu süreç içerisinde Öncü firmasının lezzetli formülü ile yemekleriniz çok daha damak tadına hitap eden bir hal alacak. Sağlık bakımından da herhangi bir sorun yaşanmayacak!

Öncü Domates Salçası 4300 Gr şeklinde paketlenmiş olsa da mevcut stoklar üzerinden sizin istediğiniz ölçülerde olanı toptan şekilde de satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra deneme maksadı ile daha küçük boyutlarda da satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Bizim Toptan satın aldığınız tüm ürünleri en kaliteli şekilde kapınıza kadar gönderme fırsatını sunuyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.