logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tamek Domates Salçası 830 g
  • resm Tamek Domates Salçası 830 g

Tamek Domates Salçası 830 gAdet Fiyatı : 35,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tamek Domates Salçası 830 g

Tamek Domates Salçası 830 Gr

Tamek konserve ürünler ve salça konusunda elde edebileceğiniz en donanımlı ürünleri piyasaya sunuyor. Ayrıca tam manası ile yerli marka olması da memnun eden bir diğer unsur! Siz de yerli ürün kullanımı konusunda hassassanız Tamek sizin için en uygun tercihlerden biri olacak!

Yaz domateslerinden üretilmiş ve adeta geleneklerimizin izlerini taşıyan bu ürün yemeklerinizi çok daha lezzetli hale getirecek. Hem soslarınızın daha rayihalı olmasını sağlayacak hem de sizi kışın domates kullanma derdinden kurtaracak. Ürünün üretim aşamasından piyasaya sunulmasına kadar büyük bir özen gösterildiği de açık! Global standartlarda bir gıda ürünü nasıl imal edilmesi ile o standartları yakalayan tesislerde üretilir.

Tamek Domates Salçası 830 Gr şeklinde oldukça uygun fiyatlardan satışa sunmuş bulunuyor. Bu ürüne erişim sağlamak için Bizim Toptan’ı tercih eden kişilerin elde edecekleri verimlilik çok daha yüksek olacak. En kaliteli ürünleri en uygun fiyata ve hatta piyasanın altına satan Bizim Toptan bütçenizin tam manası ile rahatlamasını sağlayacak!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.