logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker 9 Kat Muz Aromalı Lüks Gofret 39 g 24'lü

Ülker 9 Kat Muz Aromalı Lüks Gofret 39 g 24'lü


Paket Fiyatı (24 Adet) : 57,60 TL
Birim Fiyat: 2,40 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker 9 Kat Muz Aromalı Lüks Gofret 39 g 24'lü

Ülker 9 Kat Muz Aromalı Lüks Gofret

Ekstra ince gofret yaprakları ve arasında muhteşem bir muz kreması. Ülker’in klasikleşmiş olan bu lezzeti Ülker 9 Kat Muz Aromalı Lüks Gofret adını taşıyor. Çocuklar kadar yetişkinlerin de severek tükettiği gofret sıcak ve soğuk içeceklere de çok yakışıyor.

Evde, işyerinde kısacası her yerde kolaylıkla paketi açarak tüketebileceğiniz Ülker 9 Kat Muz Aromalı Lüks Gofret ideal ebatlarda, tüketime hazır tek lokmalık kesim eşliğinde ambalajlanıyor. Hazırladığınız tatlılara çıtır bir süsleme eklemek isterseniz bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Gofret muz aromasını yoğun olarak hissetmenizi de sağlıyor. Bizim Toptan internet mağazasının gofret kategorisinde yer alan bu lezzet paketler şeklinde beğeninize sunuluyor. Her bir ürün gofret içeriyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.