logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Dido Trio Beyaz Çikolatalı Gofret 36,5 g 24'lü

Ülker Dido Trio Beyaz Çikolatalı Gofret 36,5 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 240,00 TL
Birim Fiyat: 10,00 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 1440,00 TL
Birim Fiyat: 10,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dido Trio Beyaz Çikolatalı Gofret 36,5 g 24'lü

Ülker Dido Trio Beyaz Çikolatalı Gofret

Ülker Dido Trio Beyaz Çikolatalı Gofret Çocukların severek yediği beyaz çikolatalı gofret her kesimden ve her yaştan insanın keyifle yediği ürünlerden biridir. Kişiye enerji ve doygunluk sağlayan yapısıyla herkes tarafından zevkle yenmektedir.

Günün her öğününde yenilen beyaz çikolatalı gofret kolay açılır paketi ve kullanım rahatlığı sağlayan yapısıyla herkes tarafından tercih edilmektedir. Ağızda dağılan çikolata parçaları beyaz çikolata ile birleşince ortaya eşsiz bir lezzet çıkmaktadır. Kendine özgü tadı ve aroması ile vazgeçilmez ürünlerden biridir.

Sofralara mutluluk ve neşe getiren gofret çocukların zevkle yediği yiyeceklerden biridir. Fabrikalardan sofralara gelen gofret çikolata ihtiyacının karşılanmasına fayda sağlayacaktır.

Çıtır katların arasına yerleştirilen beyaz çikolata her kesimden insanın yediği tatlı ürünlerden biridir. Kişinin tatlı ihtiyacını karşılayan ve çeşitli ürünlerle beraber kullanılmasına katkıda bulunan ürün enfes bir lezzet ortaya koyar. Beyaz çikolata ve gofretin buluştuğu keyifli ürünlerden biridir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.