logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Hoşbeş Fındıklı Gofret 70 g

Eti Hoşbeş Fındıklı Gofret 70 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Hoşbeş Fındıklı Gofret 70 g


Eti Hoşbeş Fındıklı Gofret ürününü çay yanında ya da diğer sıcak içeceklerin yanında tüketerek lezzetinize lezzet katabilirsiniz. Fındık kreması, kat kat gofreti ve tüm çıtırlığıyla lezzet unsurlarını tamamlayan ürün, uygun fiyat yapısıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Ayrıca bu ürünü uygun miktarlarda tükettiğiniz takdirde hiçbir risk ile karşılaşmazsınız. Bununla birlikte fındık ve diğer ürünler ile üretilen bu üründe kullanılan malzemeler birinci kalitedir. Bu sayede ürünü güvenle, etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.
Sıcak aile ortamında demlemiş olduğunuz çayı, yanında Eti Hoşbeş Fındıklı Gofret ile taçlandırabilirsiniz. Ürünün lezzet açısından hiçbir kusuru yokken fındık kreması detayları ise lezzetini arttırmaktadır. En özel malzemelerden üretilmiş olan bu ürünü çay ya da kahve eşliğinde tüketebilir, ağızda dağılan yapısını damağınızda hissedebilirsiniz. Böylelikle üründen aldığınız zevki doruk noktalara taşıyabilirsiniz. Siz de ilgili ürüne ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilir, ürünü inceleyebilir ve sonrasında satın alarak bu yönde kazanım sağlayabilirsiniz. Sitemizden ilgili ürünü almanız halinde başta fiyat avantajı olmak üzere pek çok avantaja sahip olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.