logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Popkek Mini Limonlu 180 g

Eti Popkek Mini Limonlu 180 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Popkek Mini Limonlu 180 g

Eti Popkek Mini Limonlu

Etinin limonlu popkeki oldukça sevilir Eti popkek mini limonlu olarak satışa sunulur. Her paketin içerisinde mini boy popkek mevcuttur. Gencinden yaşlısına kadar herkesin bayılarak tükettiği popkek limon sosu ile tatlandırılmıştır.

Kekin dışı limon sosu ile kaplanmış olarak üretilmiştir. Limonlu sosun mayhoş tadı damağınızda unutulmaz bir lezzete imza atar. Kekin içerisinde ıslak limon sosu mevcuttur.  Paket içerisinde yer alan minik kekleri çay ya da kahve yanında atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz.

Kekleri çocuğunuzun okul çantasının içerisine koyabilirsiniz. Limonlu popkek özellikle çocuklar tarafından oldukça sevilir ve tüketilir. Mini boyda üretilmiş olan popkekleri okulda, iş yerinde, evinizde, dışarıda istediğiniz her yerde her an tüketebilirsiniz.

Eti popkek mini limonlu ürünü her damak zevkine uygundur. ’lık bir paket içerisinde limonlu mini popkek bulunur. Popkekleri dilediğiniz gibi tüketebilirsiniz. Mini popkek ile misafir ağırlayabilir ve kekleri dilediğiniz gibi süsleyerek sunabilirsiniz. Mini popkekler her ev hanımının mutfağında bulunur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.