logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Ozmo Hoppo Çikolatalı Bisküvi 40 g
  • resm Şölen Ozmo Hoppo Çikolatalı Bisküvi 40 g

Şölen Ozmo Hoppo Çikolatalı Bisküvi 40 gAdet Fiyatı : 17,00 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 186,00 TL
Birim Fiyat: 15,50 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Ozmo Hoppo Çikolatalı Bisküvi 40 g

Şölen Ozmo Hoppo Çikolatalı Bisküvi

Buğday gluteni, yumurta, süt ve soya ürünü içeren Şölen Ozmo Hoppo Çikolatalı Bisküvi fındık ve soya ürünü gibi çeşitli bileşenlere de sahip. Besleyici ve doyurucu bir bisküvi olan ürün toplamda karbonhidrat içeriyor.

Şölen Ozmo Hoppo Çikolatalı Bisküvi her 100 gramda 2,9 g lif, 0,2 mg sodyum, 30,1 g şeker ve 4,7 g protein içeriyor. Bu yönüyle gayet besleyici ve aynı zamanda doyurucu bir bisküvi.

Bizim Toptan internet mağazasının bisküvi kategorisi içerisinde yer alan ürün paket şeklinde kullanıma sunuluyor. Her pakette bisküvi mevcut. Bizim Toptan internet mağazasında aradığınız her türlü ürünü kolaylıkla bulabilir, kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.