logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ülker Finger Bisküvi Multipack 750 g
  • resm Ülker Finger Bisküvi Multipack 750 g

Ülker Finger Bisküvi Multipack 750 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ülker Finger Bisküvi Multipack

Ülker firmasının ürünleri 1944 yılından günümüze kadar aynı lezzette ve her daim sağlıklı yapısı ile tüketicilerinin beğenisini kazanmayı başarıyor. Lezzet odaklı çalışmaları ile tüketicileri memnun etme çabası içerisinde olan Ülker, yeni efsane lezzetler geliştirmeye de devam ediyor.

Ülker’in yeni lezzetler listesinde yer alan Ülker Finger Bisküvi paketler halinde bisküvi kategorimizde satılıyor. Çay saatlerinizin en iyi dostu olan Ülker Finger bisküviler aynı zamanda açlığınızın da yatışmasını sağlar.

Bizim Toptan İnternet mağazamız üzerinden satın alabileceğiniz Ülker Finger Bisküvilerin uzun süre taze ve lezzetli kalmasını istiyorsanız serin, kuru ve doğrudan güneş ışığına maruz kalacak bölgelerden uzak tutmanız yeterli olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.