logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Assu Doğal Mineralli Kaynak Suyu 500 ml 12'li

Assu Doğal Mineralli Kaynak Suyu 500 ml 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Assu Doğal Mineralli Kaynak Suyu 500 ml 12'li

Assu Doğal Mineralli Su 500 ml

Doğal mineral suları bizler için oldukça sağlıklı içecekler arasında. Aynı zamanda gün içerisinde çok fazla su tüketimi yapmayanlar için de biçilmiş kaftan olacaktır. Mineral kaynakları vücut açısından oldukça yararlı ve sağlıklı kaynaklar olmakla beraber aynı zamanda cildi düzeltmeye ve de yenilemeye olan etkisi bilinir gerçekler arasındadır. Bu sebeple de Assu Doğal Mineralli Su 500 Ml doğal kaynak suyunu mutlaka tüketmeli ve de vücudunuz için iyi bir şey yapmalısınız. 

Çeşitli boyutlarda olmakla beraber aynı zamanda litrelik boyutları da mevcuttur. Siz de tüketim oranınıza göre boyutlarını belirleyip satın alabilirsiniz. Ancak tek kişi tüketilecekse 500 ml lik boyutları sizler için oldukça yeterli olacaktır. Tercih edilmesinin bir güzel sebeplerinden biri de ekonomik olarak fiyatının oldukça düşük olması ve cep yakmayan bir ürün olmasıdır. Bu sebeplerden dolayı doğal kaynak sularını gönlünüz rahat bir şekilde tüketebilir. Ve fazla su tüketimi yapamıyorsanız doğal kaynak sularından yararlanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.