logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fuse Tea Ice Tea Karpuz 330 ml 12'li

Fuse Tea Ice Tea Karpuz 330 ml 12'liKoli Fiyatı (12 Adet) : 220,80 TL
Birim Fiyat: 18,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fuse Tea Ice Tea Karpuz 330 ml 12'li

Fuse Tea Ice Tea Karpuz 330 ml (12 adet)

Fuse tea ice tea karpuz içeceği özel bir tada sahiptir. Renkli bir görünümü olan ürün, damakta değişik bir tat bırakmaktadır. Sitemizde bu ürün buzlu çaylar kategorisinde bulunur. Özellikle yaz aylarında ice tea ürünleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Karpuz aroması ile bu ürün en ilginç tatlardan birine sahiptir.

Karpuz özellikle yaz aylarının çok sevilen ve vazgeçilmez meyvelerinden bir tanesidir. Bu lezzeti artık buzlu çay ile de bulmanız mümkündür. Karpuz aromalı buzlu çaya her mevsimde kolayca ulaşabilirsiniz. Şeftali, limon, çilek gibi daha bilinir aromaların aksine karpuz lezzeti biraz daha yakın bir zamanda buzlu çay ile bütünleşmiştir.

Sıcak havalarda serinlemek istediğinizde buzlu çay güzel bir içecek seçeneği olacaktır. Karpuz aromalı buzlu çayınızı ister sahilde, ister çalışırken, ister keyif yaparken ya da TV seyrederken içebilirsiniz. Birçok atıştırmalık ve yemeğin yanında da iyi bir içecek tercihi olacaktır.

Bizim Toptan mağazamızdan hızlı sipariş oluşturabilirsiniz. Bir paket içinde 12 adet buzlu çay satılmaktadır. Uygun fiyatlarla hemen siz de satın alın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.