logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fuse Tea Ice Tea Mango ve Ananas 330 ml 12'li

Fuse Tea Ice Tea Mango ve Ananas 330 ml 12'liKoli Fiyatı (12 Adet) : 220,80 TL
Birim Fiyat: 18,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fuse Tea Ice Tea Mango ve Ananas 330 ml 12'li

Fuse Tea Ice Tea Mango Ve Ananas 330 Ml (12 Adet)

Mango ve ananas meyvelerinin tropik aromaları ile çayı birleştiren Fuse Tea ortaya güzel bir karışım çıkartmıştır. Tek içimlik olarak 330 ml’lik kutulara doldurulan bu ürün 12’li paket halinde satılır. Ürünü günün dilediğiniz saatinde içebilirsiniz. Çayın hararet alıcı etkisi ve tropik meyvelerin birleşimi sayesinde serinlemenize yardımcı olur.

Fuse tea ıce tea mango ve ananas içeceğini günün dilediğiniz saatinde içebilirsiniz. Serinleyip kendinizi canlandırmak istediğinizde mango ve ananas karışımlı fuse tea içeceğini tüketebilirsiniz. Meyve aromalarının serinliği ve çayın hararet alıcı etkisinin birleştiği bu ürün ferahlamanıza yardımcı olur.

Ürüne market raflarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fuse tea ürünü ferahlamak için tüketebilirsiniz. Ürün tek içimlik kutulara doldurulmuştur. Bu kutular 330 ml’dir. Bu sayede ürünü tekli şekilde yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz yerde içebilirsiniz.

Fuse tea ıce tea mango ve ananas 330 ml (12 adet) paketler halinde satılır. Mango ve ananası çay ile buluşturan bu formül yaz aylarında serinlemenize ve ferahlamanıza yardımcı olur. Ürünü marketlerde bulabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.