logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nescafe Xpress Choco 250 ml 24'lü

Nescafe Xpress Choco 250 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe Xpress Choco 250 ml 24'lü

Nescafe, ürettiği şahane kahvelerin baş tacı, Choco serisiyle çıkış yapan Nescafe, büyük beğeniye imza attı. Nescafe Xpress Choco 250 Ml sizin eğlenceli bir tat ile buluşturarak, damağınızda kahve şöleni tadı bırakacak ve övgüler yağdıracağınız bir kahvedir.

Nescafe Xpress choco 250 ml, size gayet yeterli olacak ve başka hiçbir yerde kahve aramayacaksınız. Kahvenin öyküsü, geçmişi, hikâyesi farklıdır. Kahve diğer içeceklerden ayrılarak kendine has kokusu, tadı ile kendine aşık eder.

Nescafe Xpress choco serisi, son yıllarda tercih edilenlerin arasında girmeyi başararak çok sevildi ve içindeki çikolata tadı kahve ile bir araya gelerek tam bir damak lezzeti sunmaktadır.

Kahve aşkınızın en mükemmel parçası ile tanışacak ve bu lezzetten kopamayacaksınız. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.