logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nescafe Xpress Vanilla 250 ml 24'lü

Nescafe Xpress Vanilla 250 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe Xpress Vanilla 250 ml 24'lü

Nescafe, Türkiye’nin kahve sevgisine sevgi katan ve gerçek bir kahve içmeyi bizlere gösteren marka! Adını altın harflerle yazmış ve birçok reklamlarda baş gösterilen nescafe her yıl üretim çeşitliliğini arttırarak piyasaya çıkardığı çeşit çeşit kahveleri dillere destan niteliğindedir. Nescafe Xpress Vanilla 250 Ml ile bu lezzeti başka hiçbir kahvede bulamayacaksınız. 

Vanilyanın o güzel kokusu kahvenin içinde inanılmaz yakışarak size, muazzam bir anlar yaşatacak ve evinize gelen konuklar için hiç düşünmeden ikramlıkların başında gelmesini sağlayacaktır.

Nescafe Xpress vanilya 250 Ml sizin ve ailenizin yeteceği kadar üretilmesi ile ve kahve içerisinde yeteri kadar olması ile son derece gıda güvenliğine hijyenine uyarak üretilmiş ve gönül rahatlığı ile seçeceğiniz ve bardak bardak içmenize sebep olacak vanilya güzelliği, ayrıca vanilya seçeneği ağızda bıraktığı tat ile evde yaptığınız keklerin kurabiyelerin yanında gidebilecek en güzel fikir olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.