logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nescafe Xpress Original Latte 250 ml 24'lü

Nescafe Xpress Original Latte 250 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe Xpress Original Latte 250 ml 24'lü

Orijinal Latte keyfini her zaman tatmak isteyenlerin adresi Nescafe Xpress Original Latte 250 Ml, sizi hem soğukluğuyla ferahlatır hem de içerdiği kafein sayesinde enerjinizi yerine getirir.

Latte İtalyancada süt anlamına gelmektedir. Nescafe Xpress Original Latte adından da anlaşılacağı üzere Espresso kategorisindeki kahve türleri içinde en bilinenlerden birisi olan Latte’yi içermektedir. Üstelik Nescafe kalitesiyle orijinal şekilde sizlere sunulmaktadır.

Nescafe markası Türkiye’de kahve markalarının en tanıdık, en güvenilen, en sevilenlerinden birisi olma konumundadır. Nescafe dendiğinde kalitesi sorgulanmaz, sevilerek içilir. Bu durum Nescafe’nin yıllardır süren kaliteli hizmet anlayışının bir karşığı sonucunda oluşmuştur.

Latte seven insanlar için 24lük gibi büyük fakat ekonomik paket ile satışa sunulmaktadır. Küçük paketi sayesinde yanınızda mutlaka bulundurmak isteyecek, canınız çektiğinde kolayca orijinal Latte içebileceksiniz. Dünya’da birçok kahve türü bulunmakta ve bolca tüketilmektedir. Latte ise en çok tüketilen kahve içeceği türlerinden birisidir. Nescafe markası ile birçok kahve türü kolay yapımıyla sizlerle buluşmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.