logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cappy Karışık Meyve Nektarı Kutu 330 ml 12'li

Cappy Karışık Meyve Nektarı Kutu 330 ml 12'liPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cappy Karışık Meyve Nektarı Kutu 330 ml 12'li

Cappy Meyve Suyu Karışık Kutu 330 Ml

Mevsiminde toplanan meyveler kullanılarak hazırlanan Cappy Meyve Suyu Karışık Kutu güne zinde başlamanıza yardımcı olur. Çok sayıda vitamin içeren karışık meyve suları günlük vitamin ihtiyacınızın da büyük bölümünü karşılayabiliyor. Bu sayede kendinizi daha zinde hissetmenize yardımcı oluyor.

Cappy Meyve Suyu Karışık Kutu evde, işyerinde, dış ortamda kısacası her yerde tüketilebilir. Soğuk ya da oda ısısında içebilir, çocuklarınıza da vitamin desteği amaçlı verebilirsiniz. Ürün en sevilen meyvelerin karışımından üretiliyor.

Ambalaj içerisinde 330 ml ürün bulunuyor. Her biri 330 ml olan 6 adetlik paket şeklinde tüketime sunulan bu ürünü siz de denemelisiniz. Ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.