logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cappy Pulpy Portakal Meyveli İçecek 1 L
  • resm Cappy Pulpy Portakal Meyveli İçecek 1 L

Cappy Pulpy Portakal Meyveli İçecek 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cappy Pulpy Portakal Meyveli İçecek 1 L

Cappy Pulpy Portakal 1 LT

Cappy Pulpy Portakal 1 litrelik şişeleri sizlere meyve suyu kategorimizde sunulmaktadır. Portakal parçacıklarından elde edilen muhteşem lezzetini sizlere getiren Cappy portakal suyu, portakal tutkunlarının aradığı eşsiz lezzeti sunmaktadır.

Su, şeker, asit düzenleyici ve portakal pulpu (%5) içeren Cappy Pulpy Portakal, yüksek miktarda C vitamini içermektedir. Vücudunuzun ihtiyacı olan C vitamininin önemli bir kısmını karşılayabileceğiniz portakal suyu üretiminde ham ya da bozulmuş meyve kullanılmaz.

Taze meyveler ayrıldıktan sonra üretim aşamasına geçilmektedir. Cappy Pulpy Portakal 1 litrelik kutularını soğuk içtiğiniz zaman daha keyifli ve lezzetli bir deneyim elde edebilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazamızdan sipariş verebileceğiniz Cappy portakal suyunu adresinize kadar teslim ediyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.