logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Cappy Şeftali Meyve Nektarı Kutu 330 ml 12'li

Cappy Şeftali Meyve Nektarı Kutu 330 ml 12'li


Paket Fiyatı (12 Adet) : 93,00 TL
Birim Fiyat: 7,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cappy Şeftali Meyve Nektarı Kutu 330 ml 12'li

Cappy Meyve Suyu Şeftali Kutu 330 Ml (12 Adet)

Cappy Meyve Suyu Şeftali Kutu 330 Ml (12 Adet) harika aroması ile hem yetişkinlerin hem de çocukların favorisi olacaktır. Yemeklerin yanında ya da atıştırmalıklarınız ile bu lezzetli içeceğe bir yer verebilirsiniz. Bu harika lezzetin oluşturulması için ülkemizde yetişen yerli şeftaliler kullanılır. 

Meyve suyu seçimi sırasında kaliteden taviz verilmemelidir. Hem sofralarınıza muhteşem bir aroma dahil edebilmek hem de harika bir besleyicilikten faydalanmak için Cappy sizin adınıza doğru seçim olacaktır.

Bursa’nın lezzet kokan şeftalileri sayesinde siz de muhteşem bir meyve suyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bu harika ürünün piyasaya sürülmesinin hemen öncesinde gerekli olan tüm kalite kontrolleri ve sağlık denetimleri uygulanır. 

Cappy yetişkinlerden çocuklara ve yaşlılara kadar herkesin bu muhteşem yumuşacık lezzeti ile beğenisini kazanmıştır. Meyve tüketiminizin düşük olduğunu düşünüyorsanız bu harika içecek ile lezzete de bir adım daha yaklaşın!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.