logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cappy Vişneli Meyveli İçecek Kutu 330 ml 12'li

Cappy Vişneli Meyveli İçecek Kutu 330 ml 12'liPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cappy Vişneli Meyveli İçecek Kutu 330 ml 12'li

Cappy Vis¸neli I·çecek Kutu 330 Ml (12 Adet)

Vişne suyu sevenler, taze tüketime yönelik küçük kutulardan tercihte bulunuyor. Tek içimlik olarak sergilenen kutular, kolayca muhafaza edilebilir. Örneğin sıcak yaz günlerinde buz gibi vişneli içecek tüketilebilir. Bunun için de Cappy vis¸neli içecek kutu 330 ml (12 adet) olarak temin edilebilir.

Adından da anlaşıldığı gibi her kutu 330 ml olarak içecek sunmakta. Ve de toplu paket içerisinde 12 tane kutu mevcut durumda. Bu haliyle ekonomik olan Cappy vis¸neli içecek kutu, sık sık tüketenlerin avantajlı hale gelmesini sağlıyor.

Vişne nektarı sevenler tercihini bu yönde yapabilir. Tamamen vişne suyu konsantresinden üretilen içeceklerden bir tanesidir. Aynı zamanda meyve oranı yüksek tutulmuştur. Böylece vişnenin hem tatlı hem de hafif ekşi olan tadını almanız mümkün olacaktır.

Kutusu ile buzdolabında temin edilmeye son derece elverişli durumda. Misafirlerinize dahi kutusu eşliğinde sunmanız mümkün. Taze ve soğuk içecekler herkesin beğenisini topluyor. Bunun için aromaları ve içeriğini dikkate alarak Cappy içecekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Beğendiklerinizi de toplu paketleri üzerinden temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.