logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doğanay Limonata Pet 1 L

Doğanay Limonata Pet 1 LAdet Fiyatı : 20,00 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 234,00 TL
Birim Fiyat: 19,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doğanay Limonata Pet 1 L

Doğanay Limonata 1 Lt (12 Adet)

Limon, Citrus Aurantium adı verilen ağaç kavunun melezlenmesi sonucu elde edilen doğal bir bitkidir. Doğanay limonata 1 Lt ( 12 adet ) özel olarak yetiştirilen limon ağaçlarından toplanır ve suyu sıkılarak elde edilir. Kavurucu yaz sıcaklarında ferahlatıcı etkisiyle öne çıkar.  

Asitli içeceklere göre besin değeri oldukça yüksek! Üstelik vücut direncinin yükseltilmesinde de son derece etkili. Yaz, kış fark etmeksizin güvenle tüketebileceğiniz bir içecek.

Metabolizmanın geliştirilmesinde de etkisi olan limonata çocuklar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Dinç ve zinde hissetmek isteyenler 12 adet olarak satışa sunulan bu ürünü kolaylıkla satın alır. 

Limonatanın kuru özellikle de serin yerde muhafaza edilmesi şart. Raf ömrü oldukça uzun. Son kullanma tarihine de dikkat ederek tüketmenizde yarar var. Kahvaltıda, akşam yemeklerinin yanında da şahane lezzeti ile damağınızı zenginleştirecek bir ürün. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.