logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Meysu Şeftali Meyve Nektarı 1 L
  • resm Meysu Şeftali Meyve Nektarı 1 L

Meysu Şeftali Meyve Nektarı 1 L


12 Adet üzeri 22,95 TL

Adet Fiyatı : 23,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 275,40 TL
Birim Fiyat: 22,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Meysu Şeftali Meyve Nektarı 1 L

Meysu Meyve Nektarı Şeftali Tetrapack 1 Lt

Sevdiğiniz meyvelerin lezzetini yaşamak için artık mevsimini beklemeniz gerekmiyor. Eğer şeftali sizin de favorilerinizden biriyse Meysu Meyve Nektarı Şeftali artık tetrapack paketinde her mevsim yanınızda. Yoğun bir aromaya sahip olan meyve nektarının kıvamı da gayet yoğun. Meyve oranının en az %50 olduğu belirtiliyor.

Meysu Şeftali, en lezzetli şeftalilerin mevsiminde toplanarak hazırlandığı bir içecek. Çocuklarınıza da güvenle verebilir, misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Ferahlamak istediğiniz her an, gün boyunca tüketebileceğiniz bir meyve nektarı olan ürün kapaklı kutu ambalajı içerisinde. Her bir kutu 1 litre meyve suyu nektarı içeriyor.

Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinde yer alan ürün 1 adet olarak tüketime sunuluyor. Tüm meyveli içecekler ve meyve suyu çeşitlerini internet mağazasında sadece tek tıkla bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.