logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tamek Şeftali Meyve Nektar 1 L

Tamek Şeftali Meyve Nektar 1 LAdet Fiyatı : 27,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 318,00 TL
Birim Fiyat: 26,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tamek Şeftali Meyve Nektar 1 L

Tamek Meyve Nektarı Şeftali 1 Lt

Neşeyle başlayan sofraların gözdesi şeftali nektarıdır. Geleneksel kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan nektar herkes tarafından sevilmektedir. Tamek Meyve Nektarı Şeftali 1 Lt:  İçildiğinde ağızda ayrı bir tat bırakan, adeta şeftaliyi hissettiren kıvamıyla dikkat çeker. 

Her kesimden insanın evinden ayırmadığı şeftali nektarı çocukların bayıldığı bir içecektir. Hem görünüş hem de ağza hitap eder. Bahçelerden toplanarak getirilen şeftaliler, fabrikalardan evlerimize kadar ulaşmaktadır. Ağızda bırakan şeftali tadı meyve bahçelerinin kokusunu hissettirir. 

Son derece taze ve leziz olan bu nektar mutlu sabahların en güzel gerçeğidir. Ağır olmayan kıvamı ve akışkanlığıyla her kesimden insanın gözdesidir. Taze taze içilen nektar ağızda şeftali meyvesinin tadını bırakır. İçtikten sonra vazgeçemeyeceksiniz.

 Meyve ve meyve suyu severlerin gözdesi olan bu nektar nefis tadıyla dikkat çekmektedir. Aile arasında kurulan sohbetlerde içilen geleneksel bir havayı yansıtan şeftali nektarı özellikle çocuklar tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Meyvenin nektarla buluşması enfes bir lezzetle ortaya koyulur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.