logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Tamek Meyvelim Vişneli İçecek 200 ml 27'li

Tamek Meyvelim Vişneli İçecek 200 ml 27'li


Koli Fiyatı (27 Adet) : 94,50 TL
Birim Fiyat: 3,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tamek Meyvelim Vişneli İçecek 200 ml 27'li

Tamek Meyve Nektarı Vişne 200 ML

Tamek Meyve Nektarı Vişne ürününü sizlere koli halinde 27 adet olarak sunuyoruz. Meyve suyu kategorimizde yer alan doğal vişneler ile lezzetli hale getirilmiş Tamek meyve sularının kutuları içerisinde 200 miligramlık meyve suyu bulunmaktadır.

Kahvaltı sofralarının da vazgeçilmezi olan Tamek vişneli meyve sularını günün her saatinde tüm atıştırmalık ve yiyecekleriniz ile birlikte içebilirsiniz.

Daha keyifli bir içim elde etmek istiyorsanız Tamek meyve sularınızı soğuk olarak tüketmelisiniz. Uzun süre boyunca tazeliğini koruyabilen Tamek meyve sularına Bizim Toptan internet mağazasını kullanarak ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi bizlere tek bir tıklama ilettikten sonra hızlı bir şekilde siparişlerinizi adresinize kadar teslim etmekteyiz

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.