logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Meysu Dinamik Şeftali Meyveli İçecek 200 ml 27'li

Meysu Dinamik Şeftali Meyveli İçecek 200 ml 27'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Meysu Dinamik Şeftali Meyveli İçecek 200 ml 27'li

Meysu Dinamik Şeftali Meyveli İçecek 200 Ml (27 Adet)

1943 yılına dayanan tarihi ile  Gülsan Gıda; farklı ürün üretimi ile imalata başlayan, 2000 yılında Meysu İçeceklerini oluşturarak bu lezzetli yolculuğu başlatmışlardır. Soğuk veya ılık olarak tüketebileceğiniz Meysu Dinamik Şeftali Meyveli İçeceği; çocuklarınızın meyvelerden alması gereken vitamin ve mineralleri almasını sağlayarak sağlıklı bir içecek alternatifi sunuyor.

Gerçek meyve suyundan yapılan Meysu Dinamik Şeftali Meyveli İçecek, sıvı isteğinizi karşılamanın yanı sıra lezzetli bir içecek alternatifi sunarak, kendisini ilk olarak tercih edilebilecek bir marka yapıyor. 

200 ml’lik olarak paketlenmiş 27 adet olarak satışı sunulan Meysu Dinamik Şeftali Meyveli İçeceklerini, ister okulda, ister iş yerinde; dilediğin her mekânda tüketebilir, 200 ml’lik ambalajı ile kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Çocuklarınızın beslenme çantasında yerini alması gereken bir ürün olan Meysu Dinamik Şeftali Meyveli İçeceğinizi hemen sipariş edin!

Kaçırılmaması gereken uygun fiyat avantajlarıyla siz de Bizim Toptan Market online alışveriş sitesinden Meysu Dinamik Şeftali Meyveli İçecek 200 ml 27 adet ürününü sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.